W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Singularity (2017) | fFantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në 2020 Elias Van Dorne, drejtori i industrisë VA, kompania më e madhe robotike, prezanton shpikjet e tij më të madhe: Kronos. Një super kompjuter me inteligjencë artificiale i programuar për t’i dhënë fund luftërave në mbarë botën.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.