W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Shazam! (2019) | Aksion, Aventure, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Të gjithë kemi një superhero brenda nesh dhe duhet vetëm pak magji për ta shpalosur atë. Në rastin e Billy Batson, mjafton fjala – SHAZAM! – që nga një djalosh 14-vjeçar, të shndërrohet në superheroin e rritur, Shazam.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.