W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

S1m0ne (2002) | Drame, Fantashkence, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një prodhuesi filmash rrezikohet kur ylli i tij largohet, kështu që ai vendos për të digjitalizuar një aktore për të zëvendësuar yllin, duke u bërë një sensacion brenda natës sa gjithkush mendon se është një person real.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.