W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Redirected (2014) | Aksion, Krim, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Katër shokë – Xhoni, Beni, Timi dhe Majkëlli, pasi grabisin një kazino rastësisht përfundojnë në Lituani, të ndjekur nga një bandë e rrezikshme të cilët duan paratë që ua vodhën 4 shokët…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.