W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Red Sparrow (2018) | Drame, Mister, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Balerina Dominika Egorova është rekrutuar në ‘Shkollën e Harabelave’, një shërbim sekret rus, ku është e detyruar të përdorë trupin e saj si armë. Misioni i saj i parë, duke synuar një agjent të C.I.A.-s, mund të cenojë sigurinë e dy kombeve.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.

Comments are closed.