W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Pimp (2018) | Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një histori dashurie urbane që zhvillohet në rrugët e Bronksit. Një tutore e stërvitur nga i ati mbetet vetëm për t’u kujdesur për të dashurine dhe nënën e saj prostitutë, pasi i ati ndërron jetë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...