W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Patrick (2018) | Familjar | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Sara është një vajzë e re, jeta e të cilës është pak e rrëmujshme. Gjëja e fundit që ka nevojë është që të kujdeset për dikë tjetër. Megjithatë, gjyshja e saj i la trashëgimi një qen shumë të rrëmujshëm – Patrikun. Me siguri ajo duhet të ketë pasur arsyet e saj?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.