W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

On the Ropes (2018) | Aksion | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pas vdekjes së papritur të babait të tyre, dy vëllezër kuptojnë se kërcënimi më i madh i perandorisë së tyre kriminale mund të jenë njëri-tjetri. Lufta për pushtet rrezikon të shkatërrojë çdo gjë që ka ndërtuar babai i tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.