W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

OldBoy (2003) | Aksion, Drame, Mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pasi rrëmbehet dhe burgoset për 15 vjet, Oh Dae-Su lirohet, duke zbuluar se misioni i tij është të gjejë rrëmbyesit brenda pesë ditëve.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.