W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Obey (2018) | Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

19-vjeçari Lion kthehet në shtëpi për t’u kujdesur për mamanë e tij të alkoolizuar.I dëshpëruar nga mungesa e edukimit dhe e parave, gjen paqe tek boksi. Takimi me bukuroshen Tuigi e vë në dilemë nëse duhet t’i bashkohet protestave mbi vrasjen e një njeriu me ngjyrë në lagjen e tij, apo një jete të re me të.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...