W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Nokas (2010) | Aksion, Krim, Biografi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Grabitja më spektakolare në historinë e Norvegjisë: 11 burra bllokojnë sheshin qendror të qytetit të Stavangerit, të veshur si njësi e forcave speciale. Hap pas hapi, historia reale e vjedhjes së ideuar nga David Toska, në ditën që i zë të papërgatitura forcat e policisë…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.