W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

You Were Never Really Here (2017) | Drame, Mister, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një veteran i traumatizuar, që s’kishte frikë nga dhuna, gjurmon vajza të zhdukura për para. Kur një punë i del jashtë kontrollit, e pushtojnë makthet pasi zbulon një komplot që mund ta çojë në udhëtimin e tij të vdekjes ose zgjimin e tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.