W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Muhammad: The Messenger of God (2015) | Biografi, Drame, Histori | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ebu Sufjan i thotë Abdulmutalib, xhaxhait të Muhamedit, se në agimin e radhës ai do të vrasë profetin e shenjtë të Islamit dhe Myslimanëve, për t’i bojkotuar. Abdulmutalib kujton vitet e shkuara kur Ebrehe sulmon Mekën për të shkatërruar Shtëpinë e Zotit, por me vullnetin e Zotit, ushtria e tij mposhtet nga miliona zogj të dërguar nga Zoti. Një muaj më vonë, lind Muhamedi.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.