W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Mary Shelley (2017) | Biografi, Drame, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Biografia e shkrimtares Meri Shelli, e cila në moshën 16-vjeçare takoi poetin 21-vjeçar Persi Shelli, marrëdhënia e të cilëve rezultoi në shkrimin e mëvonshëm të veprës “Frankenshtajn” të Merit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.