W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Malevolent (2018) | Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Xheksoni dhe Anxhela, vëlla e motër, drejtojnë një grup mashtrues komunikimi me fantazmat, falë vizioneve paranormale të Anxhelës. Të punësuar për të hetuar një shtëpi, të rinjtë do të zbulojnë të kaluarën e tmerrshme: vajza të vogla të therura brutalisht, të cilat, tashmë e drejtojnë Anxhelën drejt një të vërtete të frikshme…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...