W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Low Tide (2019) | Drame, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Alani, Kuqo dhe Smiti e kalojnë verën në bregdetin e Xhërsit duke u argëtuar në park dhe duke u futur në telashe. Por zbulimi i një thesari të vjetër, i çon miqtë në një rrugë të përshkallëzuar dyshimi dhe dhune në këtë thriller atmosferik.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.