W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Loving Vincent (2017) | Animuar, Krim, Biografi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një film i animuar i pikturuar i gjithi në vaj, tregon udhëtimin e një të riu drejt qytetit të fundit ku ka jetuar piktori i trazuar Vinsent Van Gog, për të dorëzuar letrën e tij të fundit të vëllait. Gjërat nuk shkojnë sipas planit dhe ai përpiqet të mësojë të vërtetën e vdekjes së tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.