W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Lost Brother (2017) | Drame, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Setarti një i papunë udhëton nga Buenos Aires për në qytezën e vetmuar në provincën Çaço për funeralin e nënës dhe vëllait të tij. Ai shoqërohet me Duarten një gangster vendas dhe mundohet të gjejë paratë për të shkuar në Brazil.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.