W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Lino 3D (2017) | Aksion, Aventure, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Lino punon si argëtues në festat e fëmijëve, por ai nuk mund ta durojë mënyrën se si fëmijët sillen me të, vetëm sepse ai vishet me një kostum maceje. Lino Vendos ta ndryshojë jetën e tij, ai viziton një magjistar, por magjia nuk funksionon në mënyrën e duhur, dhe ai shndërrohet në një mace të madhe.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.