W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Let It Snow (2019) | Komedi, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një stuhi e parakohshme në prag të Krishtlindjes e mbulon qytetin me borë. Një vajzë e guximshme zbret nga treni i bllokuar, duke nisur një zinxhir ngjarjesh që do të ndryshojnë mjaft jetë. Gjatë tre ditëve të ardhshme, jetët e shumë njerëzve do të turbullohen, shumë marrëdhënie do të prishen ose qartësohen… Është Krishtlindje nën dëborë!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.