W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Kesari (2019) | Aksion, Drame, Histori, Hindi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Bazuar në një histori të vërtetë, në vitin 1987 ku 21 Sikhë luftuan kundër 10 mijë afganëve.

 

 


 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.