W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Juarez 2045 (2017) | Aksion, Aventure, Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Është viti 2045. Lufta kundër drogës në Meksikë është ashpërsuar për shkak të një karteli droge të pamëshirshëm i cili po përdor robotë për të zbatuar operacionet e veta.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.