W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Inmate Zero (2020) | Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Kur testet mjeksore janë në limitet e tyre, testi më ekstrem ndodh në ishullin e Shën Leonardit. Një burg i krijuar posacërisht për këtë gjë. Kur një eksperiment shkon keq, i gjithë ishulli bëhet një labirint i frikshëm me njerëz të tmerruar.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.