W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

I’ll Take Your Dead (2018) | Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Uilliam ka një punë të thjeshtë, të zhdukë trupa të vdekur. Kjo nuk është diçka që i pëlqen apo do ta bëj,por e bën për shkak të rrethanave jashtë kontrollit. Ferma e tij është bërë një vend shkarkimi e bandava të lidhura me vrasjet. Vajza e tij, Gloria është mësuar me burra, që lënë trupa përpara shtëpisë dhe është e bindur se disa prej tyre kanë zaptuar shtëpinë. Pas një trupi të një gruaje, te hedhur pranë shtëpisë, Uilliam kupton që është akoma gjalë. Ndërkohë që aktiviteti i bandave rritet, Uilliam e lidh gruan në një dhomë në shtëpi dhe e mban kundër vullnetit të saj, deri sa të gjej ç’të bëj me të. Ndërkohë ata fillojnë të krijojnë një respekt jo të zakonshëm për njëri tjetrin, Vrasësit e gruas marrin vesh që ajo është akoma gjallë dhe bëjnë një plan për ti dhënë fund.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.