W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Hobo with a Shotgun (2011) | Aksion, Komedi, Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një i pastrehë vigjilent, fillon një vetgjyqësi ndaj të gjithë kriminelëve në lagje,me një armë gjahu.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.