W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Heritage (2019) | Aventure | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Majlsi do të mësojë më shumë rrëth historisë së vendlindjes së tij dhe babait të tij që ishte një komandant gjatë kohës së Gjermanisë së ndarë. Kjo e çon atë të përballet me një situatë të rrezikshme totalisht jashtë imagjinatës së tij.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.