W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Head Count (2018) | Horror, Mister, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një grup adoleshentësh pa dashje thërrasin një prani paranormale gjatë udhëtimit të tyre në fundjavë në shkretëtirën Joshua Tree. Ky përbindësh imiton pamjet e tyre për t’u fshehur dhe kërkon t’i ndajë në grupe pesëshe për të përfunduar një ritual vdekjeprurës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.