W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Halloween (2018) | Horror, Thriller | Cilësia: HDRip


Rreth filmit:

Lori Strod do përballet me armikun e saj Majkëll Majers, një vrasës serial me maskë, që prej kohësh e ndjek që kur ajo u arratis nga tentativa e tij për vrasje para 40 vitesh në ditën e Halloween-it.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.