W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Gremlin (2017) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një burrë merr një kuti misterioze që përmban një sekret të tmerrshëm, një krijesë që do të vrasë këdo në familje derisa ai t’ia dhurojë kutinë dikujt që e do vërtetë. Vetëm kështu përbindëshi mund të vazhdojë ciklin e tij…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...