W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Gonjiam: Haunted Asylum (2018) | Horror, Mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ekipi i një shfaqjeje horrori në internet udhëton në një azil të braktisur për një transmetim të drejtpërdrejtë. Grupi përballet me gjëra të frikshme, ndërsa futen në ndërtesën e vjetër duke filmuar çdo gjë. Por ky do të jetë makthi i tyre i vërtetë…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.