W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Giant Little Ones (2018) | Drame | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Frenki dhe Ballasi kanë qenë miq të ngushtë që nga fëmijëria. Ata janë mbretërit e gjimnazit: të bukur, yje të ekipit të notit dhe të njohur nga vajzat. Jetojnë një jetë të përkryer adoleshentësh – deri në festën e ditëlindjes së 17 të Frenkit, ku përfshihen në një incident të papritur që u ndryshon përgjithmonë jetën.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.