W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Forever My Girl (2018) | Drame, Muzike, Romance | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ylli i muzikës kantri Liam Peixh e la të fejuarën e tij në altar, duke zgjedhur kështu famën dhe pasurinë. Sidoqoftë, Liam nuk e harroi kurrë dashurinë e tij të vërtetë, Xhozin, dhe as komunitetin e vogël ku ai ishte lindur dhe rritur. Kur ai kthehet në vendlindjen e tij për funeralin e shokut të ngushtë të shkollës së mesme, Liam papritmas përballet me pasojat e gjithçkaje që ai la pas.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.