W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

For Sama (2019) | Dokumentar, Drame, Lufte | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Për Saman, është një udhëtim intim dhe epik mbi eksperiencën e grave gjatë luftës.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.