W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

#Followme (2019) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një personalitet i medias sociale udhëton me dy mikesha për një takim me fansat e saj në Amerikë. Kur vija mes jetës reale dhe medias sociale është e paqartë, grupi duhet të luftojë për t’i shpëtuar dhe për të mbijetuar ndaj ndjekjes nga një i panjohur.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 


 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.