W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

At First Light (2018) | Drame, Fantashkence, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Aleksa, një vajzë gjimnaziste, rastësisht ekspozohet ndaj një fenomeni të çuditshëm i cili e bën të fitojë aftësi të mbinatyrshme të pashpjegueshme. Ajo është zgjedhur nga një racë shumë e hershme alienësh si mjeti i komunikimit mes tyre dhe njerëzve. Por a është kjo diçka e mirë, apo rreziku do jetë fundi për të dhe djalin që e do, përfshirë dhe gjithë njerëzimin?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...