W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Family Blood (2018) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Eli, një grua e varur nga droga, shkon në një qytet të ri me dy fëmijët e saj adoleshentë. Ndërsa lufton për t’i shpëtuar varësisë, jeta e saj ndryshon kur takon Kristoferin, i cili vuan nga një lloj tjetër varësie…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.