W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Extinction (2018) | Aksion, Drame, Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një baba shikon një ëndërr që përsëritet sikur humbet familjen e tij. Mankthi i tij bëhet realitet kur planeti pushtohet nga një forcë shkatërruese. Duke luftuar për jetët e tyre, ai arrin të kuptojë forcën e madhe që ka për t’i shpëtuar…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.