W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Dumplin’ (2018) | Drame, Komedi, Muzike | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Buçkoja është vajza adoleshente e mbushur e një ish-mbretëreshe të bukurisë, e cila regjistrohet në paradën e nënës së saj në shenjë proteste, gjë që përshkallëzohet kur konkurrentet e tjera ndjekin hapat e saj,duke revolucionarizuar paradën dhe qytetin e vogël të Teksasit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.