W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Dead Night (2017) | Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Xhejmsi, Kejsi dhe dy fëmijët e tyre adoleshentë shkojnë për një fundjavë në mal. Xhejmsi gjen në mes të dëborës një grua dhe e sjell në shtëpi për ta shpëtuar, pa e ditur se prania e gruas është katalizatori për një seri ngjarjesh që do ta ndryshojnë jetën e tyre përgjithmonë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.