W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Dawn of the Dead (2004) | Aksion, Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Një ribërje e filmit zombi të 1978 me të njëjtin emër. I cili tregon për një grup njerëzish të mbijetuar që gjejnë strehë në një qendër tregtare pasi bota mbushet me zombi agresivë, që hanë mish. Por kur rreziku iu afrohet shumë, ata vendosin të shkojnë në portin më të afërt. Tani duhet të ndiqni filmin nëse ata do ia dalin apo do vdesin!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.