W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Darkness Visible (2019) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Roni, një djalë i rritur në Angli, kthehet në shtëpinë e tij në Indi për të zbuluar vdekjen misterioze të së ëmës. Ndërsa zbulon një seri vrasjesh të ngjashme në të kaluarën, del në dritë errësira e brendshme e vetë Ronit.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...