W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Crush (2013) | Horror, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Skoti i cili rrëmben zemrat e vajzave shumë kollaj, ka gjithçka që një adoleshent mund të kërkojë: bukurinë, popullaritetin, madje edhe një admiruese. E gjitha fillon si një lojë dhe ndjenjat e admirueses sekrete për atletin e shkollës së mesme marrin një kthesë fatale.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.