W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Climax (2018) | Drame, Muzike, Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Disa kërcimtarë francezë mblidhen në një ndërtesë të largët, bosh, për të bërë prova në një natë dimri. Festa gjatë gjithë natës shndërrohet në një makth halucinacionesh kur mësojnë se në sangrinë e tyre kanë hedhur LSD.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.