W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Boarding School (2018) | Horror | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Prindërit e dërgojnë Xhakobin në një konvikt të izoluar për të përmirësuar gjendjen e tij psikologjike. Por gjendja e tij përkeqësohet kur fëmijët në konvikt vdesin njëri pas tjetrit në mënyrë të çuditshme…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.