W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Blue Streak (1999) | Aksion, Krim, Komedi | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Përpara se të arrestohej, një hajdut fsheh një diamant në një vend të sigurt. Pas lirimit nga burgu ai shkon ta kërkojë, po ai vend tashmë është kthyer në një stacion policie. Si do ta marrë mbrapsht diamantine e tij?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.
Loading...