W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Birdshot (2016) | Drame, Mister, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Për t’i mësuar mbijetesën, një baba i mëson të bijës se si të përdorë armën dhe të gjuajë kafshë. Pa dashje, ajo vret Shqiponjën simbol të vendit. Me këtë veprim ajo nis një hetim policor dhe ndryshon fatin e saj, por a është vërtetë ajo shkaku, apo është thjesht një viktimë për të larguar vëmendjen nga krimet e vërteta?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.