W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

The Big Take (2018) | Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Douglas Brown është një yll filmash që po i bëhet shantazh nga dikush që nuk e njeh. Ai punëson një detektiv privat për të zgjidhur gjërat. Por detektivi gjen njeriun e gabuar Maxin, i cili është një shkrimtar që ëndërron të bëjë një film. Në fund, Maxi ka mundësinë për ta bërë filmin. Për fat të keq, atij do t’i duhet të vrasë dikë për këtë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.