W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Beast (2017) | Drame, Krim, Mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Molli është 27 vjeç dhe ende jeton me familjen e saj, Por ndihet si delja e zezë e familjes dhe po kërkon një rrugëdalje. Takimi me Paskalin duket se i ofron dashuri deri në marrëzi. Por ka një problem… Disa vajza adoleshente në qytet janë vrarë brutalisht dhe i dyshuari kryesor është pikërisht Paskali.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.