W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

Babylon A.D. (2008) | Aksion, Aventure, Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Ikona e filmave aksion të Hong kongut Michelle Yeoh luan së bashku me yllin amerikan të aksionit Vin Diesel në këtë thrilet fantastiko-shkencor që tregon për një murgeshë që ka për detyrë të kujdeset për një vajzë të re e cila mund të jetë mbartëse e një virusi vdekjeprurës. Një veteran i kthyer në mercenar (Vin Diesel) bie dakort ta shoqërojë vajzën nga Rusia në Amerikë, duke mos e ditur që ajo është streha e një organizmi që një kult do ta kthejë në një Profet të modifikuar gjenetikisht.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.