W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...

An Acceptable Loss (2018) | Drame, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në luftë bëhen sakrifica të mëdha për fitoren. Pas një vendim të drastik që i siguroi Amerikës fitoren ndaj terrorizmit, doktoresha Elizabet Lam fillon të dyshoj nëse vërtet duhet bërë gjithçka për të fituar luftën. Kur ajo do të tregoj të vërtetën, aleatë të vjetër përpiqen që ta pengojnë dhe të fshehin se çfarë ndodhi atë ditë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.